درباره ما

وبینار آی آر پلتفرم برگزاری رویدادها و دوره های آموزشی بصورت آنلاین می باشد . اشخاص و سازمان ها می توانند رویدادهای خود را در وبینار ایجاد نموده و شرکت کنندگان بصورت آنلاین نسبت به ثبت نام اقدام نمایند . وبینار آی آر همه ابزارهای مورد نیاز برای برگزاری رویداد من جمله سامانه آنلاین برگزاری جلسات و پورتال آموزشی (LMS) را در اختیار برگزار کنندگان و شرکت کنندگان قرار می دهد  و پشتیبانی می نماید . 
از دیگر اهداف وبینار آی آر برگزاری دوره های آموزشی در جهت بالا بردانش عمومی در سطح عموم جامعه از کودکان گرفته تا بزرگسالان می باشد . دراین دوره ها که با همکاری وبینار آی آر با سازمان های معتبر تهیه و تولید می شوند , سعی نموده ایم از تجارب اساتید معتبر کشور استفاده نموده و بالاترین کیفیت را در اختیار دانش پژوهان گرامی قرار دهیم .

بدین وسیله از موسسات معتبر آموزشی و اساتید محترم دعوت می نماییم تا اگر محتوای آموزشی با کیفیتی تهیه نموده و یا قابلیت تهیه آن را دارند با همکاران ما در ارتباط باشند تا بتوانیم در کنار هم , دوره های با کیفیتی در اختیار مردم عزیز این مرز و بوم قرار دهیم و شاهد سربلندی روزافزون ایران عزیزمان باشیم . 

در پایان خوشحال می شویم نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید .